- HM50-181KLF
HM50-181KLF
TT Electronics/BI Magnetics
Power Inductor - 180uH ±10% - 0.83A - DCR: 0.362 Ohms - +105°C - RoHS - Axial Through Hole - 16 x 7.5mm Dia
Description