- HM50-153KLF
HM50-153KLF
TT Electronics/BI Magnetics
Power Inductor - 15000uH ±10% - 0.08A - DCR: 42.5 Ohms - +105°C - RoHS - Axial Through Hole - 16 x 7.5mm Dia
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Carton Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description