- HA72L-1770820LFTR
HA72L-1770820LFTR
TT Electronics/BI Magnetics
SMD Power Inductor - 82uH ±20% - 5.4A - DCR: 91.7 mOhm - SRF: 4.8 MHz - +155°C - AEC-Q200 - RoHS - 1770
Description