- HA72L-10502R2LFTR
HA72L-10502R2LFTR
TT Electronics/BI Magnetics
SMD Power Inductor - 2.2uH ±20% - 20A - DCR: 4.6 mOhm - SRF: 26 MHz - +155°C - AEC-Q200 - RoHS - 1050
Description