- HA72L-1040R36LFTR
HA72L-1040R36LFTR
TT Electronics/BI Magnetics
SMD Power Inductor - 0.36uH ±20% - 30A - DCR: 1.15 mOhm - +155°C - AEC-Q200 - RoHS - 1040
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description