- BCN318SB103J7
BCN318SB103J7
TT Electronics/BI Magnetics
Thick Film Chip Array - 8 Bussed Resistors - 10 kOhms ±5% 63mW per Element - ±200ppm/°C - SMD 3.1mm x 6.4mm - Tape&Reel
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Discontinued
Reel Packaging
Description