WSX135-1770
Triad Magnetics
AC/DC Adapter - Wall Mount - 23.9 Watts: 13.5V @ 1.77A
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: WSX1351770
SPECS +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • Supplier:
    Triad Magnetics
  • Part No:
    WSX135-1770
  • Unit of Measure:
    Per Each
  • RoHS:
    Yes
  • HTS:
  • COO:
    VN
    1
  • AC Input Current - Typical:
    Not Specified
  • DC Input Voltage:
    Not App
  • AC Input Current - Maximum:
    0.58A
  • CoC Tier:
    No
  • Dimension:
    76.8 x 47.5 x 35.0 mm