WSU240-1000-R
Triad Magnetics
AC/DC Adapter - Wall Mount - 24 Watts: 24V @ 1A - NA Input Blades - Lvl V
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
Description +
Search Keywords: WSU2401000R
  • Part No:
    WSU240-1000-R
    VN
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • CoC Tier:
    No
  • DC Input Voltage:
    Not App
  • AC Input Current - Typical:
    Not Specified
  • Adapter Color:
    Black
  • AC Input Current - Maximum:
    0.58A
  • Dimension:
    76.8 x 48.0 x 31.0 mm