WSU135-1770-13
Triad Magnetics
AC/DC Adapter - Wall Mount - 23.9 Watts: 13.5V @ 1.77A - NA Input Blades - Lvl V
+ see all
Accessories Notify Me
Description +
Search Keywords: WSU135177013
  • Part No:
    WSU135-1770-13
  • Dimension:
    76.8 x 48.0 x 31.0 mm
  • AC Input Current - Maximum:
    0.58A