- WAU24-750
WAU24-750
Triad Magnetics
Transformer - Wall Mount - 18 Watts: 24VAC @ 0.75A - FOR INDUSTRIAL & COMMERCIAL USE ONLY
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Certificate of Compliance Guarantee
Description
Search Keywords: WAU24750
Supplier:Triad Magnetics
Part No:WAU24-750
COO:CN
ECCN:EAR99
AC Input Current - Typical:Not Specified
AC Input Current - Maximum:0.58A
AC Input Voltage:120
CoC Tier:No
Adapter Color:Black
Dimension:80 x 60 x 48 mm