- ABU125-480
ABU125-480
Triad Magnetics
AC/DC Power Supply Single-OUT 48V 2.09A 100W
Description
Search Keywords: ABU125480
Supplier:Triad Magnetics
Part No:ABU125-480
1 -
AC Input Voltage:N/A
Dimension:127 x 76.2 x 26.6mm