XS530B1DAM12
TES Electric
Proximity Sensor Inductive NO 1cm 12V to 24V
Description +
Search Keywords: XS530B1DAM12
  • Part No:
    XS530B1DAM12
  • Sensing Distance:
    10 mm
  • Operating Temperature:
    -25 to 70 °C