XS508BSCAL08M12
TES Electric
Proximity Sensor Inductive NO 1.5mm 12V to 24V
Description +
Search Keywords: XS508BSCAL08M12
  • Part No:
    XS508BSCAL08M12
  • Sensing Distance:
    1.5 mm
  • Operating Temperature:
    -25 to 70 °C