- LC1D12P7
LC1D12P7
TES Electric
TeSys D contactor - 3P(3 NO) - AC-3 - <= 440 V 12 A - 230 V AC coil
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Certificate of Compliance Guarantee
Description