- J134DZM4-12M
J134DZM4-12M
Teledyne Relays
Relay Established Reliability DPDT 1A 12V 800Ohm PC Pin Through Hole
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Non-Compliant
Certificate of Compliance Guarantee
Description