- SQ24D25-12
SQ24D25-12
Teledyne Industrial
Solid State Relay 32V DC-IN 25A AC-OUT 13-Pin
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Certificate of Compliance Guarantee
Description
Search Keywords: SQ24D2512
SPECS
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
Supplier:Teledyne Industrial
Part No:SQ24D25-12
Unit of Measure:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8536410060
COO:FR
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
36 -
Output Type:AC
Maximum Output Voltage:N/A
Maximum Output Current:25 A
Output Device:N/A
Input Type:DC
Mounting:Screw
Circuit Arrangement:N/A
Dimension:58 x 44.5 x 19.6 mm