- RT8122-40-1M2
RT8122-40-1M2
TE Connectivity / SCHAFFNER EMC
RT Common Mode Choke 300VAC two line 40A 1.2mH
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Box Packaging
Description