- RN242-2-02-6M8
RN242-2-02-6M8
TE Connectivity / SCHAFFNER EMC
Common Mode Chokes Dual 6.8mH 10kHz 2A 0.192Ohm DCR Thru-Hole
Description
Search Keywords: RN2422026M8
Supplier:TE Connectivity / SCHAFFNER EMC
Part No:RN242-2-02-6M8
Alias/AKA:816578-SF
Supplier Standard Pack:
15 -
Configuration:Dual
Attenuation:N/A
Dimension:18.3mm x 31.3mm x 34.6 mm