- RN232-0.6-02-47M
RN232-0.6-02-47M
TE Connectivity / SCHAFFNER EMC
Common Mode Chokes Dual 47000uH 10kHz 0.6A 1.3Ohm DCR Thru-Hole
Description
Search Keywords: RN232060247M
Supplier:TE Connectivity / SCHAFFNER EMC
Part No:RN232-0.6-02-47M
Alias/AKA:816570-SF
Supplier Standard Pack:
15 -
Dimension:18.3mm x 31.3mm x 34.6 mm