- RN222-4-02-3M3
RN222-4-02-3M3
TE Connectivity / SCHAFFNER EMC
Choke - Current-Compensated - 3.3 mH - 4 A - RN Series.
Description
Search Keywords: RN2224023M3
Supplier:TE Connectivity / SCHAFFNER EMC
Part No:RN222-4-02-3M3
Alias/AKA:816569-SF
Supplier Standard Pack:
15 -
Attenuation:N/A
Configuration:Dual
Family:RN
Dimension:18.3mm x 31.3mm x 29.6 mm