- RN218-0.4-02-100M
RN218-0.4-02-100M
TE Connectivity / SCHAFFNER EMC
Common Mode Chokes Dual 100mH 10kHz 400mA 2.8Ohm DCR Thru-Hole
Description
Search Keywords: RN2180402100M
Supplier:TE Connectivity / SCHAFFNER EMC
Part No:RN218-0.4-02-100M
Alias/AKA:817633-SF
Supplier Standard Pack:
25 -
Dimension:12.8mm x 18.3mm x 20.3 mm