- RN212-0.5-02-15M
RN212-0.5-02-15M
TE Connectivity / SCHAFFNER EMC
Common Mode Chokes Dual 15000uH 10kHz 0.5A 0.7Ohm DCR Thru-Hole
Description
Search Keywords: RN212050215M
Supplier:TE Connectivity / SCHAFFNER EMC
Part No:RN212-0.5-02-15M
Alias/AKA:815793-SF
Supplier Standard Pack:
25 -
Dimension:12.8mm x 18.3mm x 20.3 mm