- RN202-2-02-1M1
RN202-2-02-1M1
TE Connectivity / SCHAFFNER EMC
Choke - Current-Compensated - 1.1 mH - 2 A - RN Series.
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description
Search Keywords: RN2022021M1
SPECS
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
Supplier:TE Connectivity / SCHAFFNER EMC
Part No:RN202-2-02-1M1
Alias/AKA:816541-SF
Unit of Measure:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8504508000
COO:TH
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
50 -
Attenuation:N/A
Dimension:18.5mm x 9.1mm x 13.8mm