- RN114-1.2-02-10M
RN114-1.2-02-10M
TE Connectivity / SCHAFFNER EMC
RN114 Common Mode Choke 300VAC 1.2A 10mH Horiz
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description