- RN114-0.8-02-27M
RN114-0.8-02-27M
TE Connectivity / SCHAFFNER EMC
Common Mode Chokes Dual 27000uH 10kHz 0.8A 0.5Ohm DCR Thru-Hole
Description
Search Keywords: RN114080227M
SPECS
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
Supplier:TE Connectivity / SCHAFFNER EMC
Part No:RN114-0.8-02-27M
Alias/AKA:816499-SF
Unit of Measure:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8504508000
COO:TH
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
25 -
Family:RN
Configuration:Dual
Dimension:22.8mm x 21.8mm x 13.5 mm