- RN102-0.3-02-22M
RN102-0.3-02-22M
TE Connectivity / SCHAFFNER EMC
Common Mode Chokes Dual 22000uH 10kHz 0.3A 1.3Ohm DCR Thru-Hole
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description
Search Keywords: RN102030222M
SPECS
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
Supplier:TE Connectivity / SCHAFFNER EMC
Part No:RN102-0.3-02-22M
Alias/AKA:815930-SF
Unit of Measure:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8504508000
COO:TH
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
40 -
Attenuation:N/A
Dimension:14.3mm x 14.3mm x 9.3 mm