- RD6127-6-15M0
RD6127-6-15M0
TE Connectivity / SCHAFFNER EMC
Common Mode Chokes Dual 15mH 1kHz 6A 66.65mOhm DCR Thru-Hole
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Box Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description
Search Keywords: RD6127615M0
SPECS
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
Supplier:TE Connectivity / SCHAFFNER EMC
Part No:RD6127-6-15M0
Alias/AKA:800653-SF
Unit of Measure:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8504508000
COO:TH
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
70 -
Configuration:Dual
Dimension:60.5 x 60.5 x 35.5 mm