- RC212-0.4-15M
RC212-0.4-15M
TE Connectivity / SCHAFFNER EMC
RC212 Common Mode Choke 250VAC 0.4A 15mH Verti
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Description