- RB8532-50-0M3
RB8532-50-0M3
TE Connectivity / SCHAFFNER EMC
Common Mode Chokes Triple 330uH 1kHz 50A 0.0012Ohm DCR Thru-Hole
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Box Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description