- RB8522-36-1M5
RB8522-36-1M5
TE Connectivity / SCHAFFNER EMC
Common Mode Chokes Dual 1.5mH 1kHz 36A 3mOhm DCR Thru-Hole
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Box Packaging
Description
Search Keywords: RB8522361M5
SPECS
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
Supplier:TE Connectivity / SCHAFFNER EMC
Part No:RB8522-36-1M5
Alias/AKA:811862-SF
Unit of Measure:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8504508000
COO:CN
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
20 -
Dimension:50.5 x 80 mm