- RB6532-50-0M2
RB6532-50-0M2
TE Connectivity / SCHAFFNER EMC
Common Mode Chokes Triple 180uH 1kHz 50A 800uOhm DCR Thru-Hole
Description
Search Keywords: RB6532500M2
Supplier:TE Connectivity / SCHAFFNER EMC
Part No:RB6532-50-0M2
Alias/AKA:811900-SF
Supplier Standard Pack:
32 -
Configuration:Triple
Family:RB
Dimension:62mm x 58mm x 70 mm