- RB6532-25-0M5
RB6532-25-0M5
TE Connectivity / SCHAFFNER EMC
Common Mode Chokes Triple 470uH 1kHz 25A 2.4mOhm DCR Thru-Hole
Description
Search Keywords: RB6532250M5
Supplier:TE Connectivity / SCHAFFNER EMC
Part No:RB6532-25-0M5
Alias/AKA:811898-SF
Supplier Standard Pack:
64 -
Dimension:58mm x 55mm x 58 mm