- RB6532-16-0M8
RB6532-16-0M8
TE Connectivity / SCHAFFNER EMC
Common Mode Chokes Triple 800uH 1kHz 16A 4.7mOhm DCR Thru-Hole
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Box Packaging
Description
Search Keywords: RB6532160M8
SPECS
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
Supplier:TE Connectivity / SCHAFFNER EMC
Part No:RB6532-16-0M8
Alias/AKA:811897-SF
Unit of Measure:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8504508000
COO:CN
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
64 -
Family:RB
Attenuation:N/A
Configuration:Triple
Dimension:58mm x 55mm x 58 mm