- RB6522-25-0M6
RB6522-25-0M6
TE Connectivity / SCHAFFNER EMC
Common Mode Chokes Dual 640uH 1kHz 25A 2.6mOhm DCR Thru-Hole
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Box Packaging
Description
Search Keywords: RB6522250M6
SPECS
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
Supplier:TE Connectivity / SCHAFFNER EMC
Part No:RB6522-25-0M6
Alias/AKA:811873-SF
Unit of Measure:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8504508000
COO:CN
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
50 -
Dimension:46.93 x 52 mm