- RB6132-36-0M4
RB6132-36-0M4
TE Connectivity / SCHAFFNER EMC
Common Mode Chokes Triple 420uH 1kHz 36A 1.4mOhm DCR Thru-Hole
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Box Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description
Search Keywords: RB6132360M4
SPECS
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
Supplier:TE Connectivity / SCHAFFNER EMC
Part No:RB6132-36-0M4
Alias/AKA:811892-SF
Unit of Measure:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8504508000
COO:CN
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
32 -
Configuration:Triple
Dimension:66.9 x 67.9 x 52 mm