- FN9255-16-07
FN9255-16-07
TE Connectivity / SCHAFFNER EMC
Power Entry Module Filtered PL 3 POS 250VAC/120VAC 16A ST 1 Port
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Certificate of Compliance Guarantee
Description