- FN9222-12-06
FN9222-12-06
TE Connectivity / SCHAFFNER EMC
Power Entry Connector Receptacle - Male Blades - 250 VAC - 12 A - IEC 320-C14 - 0.250" (6.3mm) Quick Connect - Panel Mount - F ...
Description
Power Entry Connector Receptacle - Male Blades - 250 VAC - 12 A - IEC 320-C14 - 0.250" (6.3mm) Quick Connect - Panel Mount - Flange.