- FN7560-63-M6
FN7560-63-M6
TE Connectivity / SCHAFFNER EMC
Feed Through Filter 130VDC/130VAC 63A 10nF
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Box Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description