- FN5010-270-99
FN5010-270-99
TE Connectivity / SCHAFFNER EMC
Sinusoidal Output Filter Sine Wave 4kHz to 16kHz 270A 400VAC
Datasheet Accessories
RoHS Compliant
Discontinued & Replaced
Certificate of Compliance Guarantee
Description
Search Keywords: FN501027099
SPECS
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
Supplier:TE Connectivity / SCHAFFNER EMC
Part No:FN5010-270-99
Unit of Measure:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8548900100
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
1 -
Type:Sine Wave
Operating Temperature:-25 to 85 °C