- FN3359-600-99
FN3359-600-99
TE Connectivity / SCHAFFNER EMC
Three Phase (Delta) EMC/EMI Line Filter - 600 A - 300 VAC Phase to Ground - 520 VAC Phase to Phase - Three Stage - Terminal Po ...
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Box Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description
Three Phase (Delta) EMC/EMI Line Filter - 600 A - 300 VAC Phase to Ground - 520 VAC Phase to Phase - Three Stage - Terminal Post.