- FN3288-10-44-C17-R65
FN3288-10-44-C17-R65
TE Connectivity / SCHAFFNER EMC
3 Phase Slim Book Style High Performance Line Filter 480VAC - 10A - STB Terminal 44 - Cy 47nF
Description