FN3287-230-40-C33-R65
TE Connectivity / SCHAFFNER EMC
3 Phase Slim Book Style Standard Line Filter 480VAC - 230A - STB Terminal 40 - Cy 3.4uF
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Box Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +