- FN3287-16-44-C21-R65
FN3287-16-44-C21-R65
TE Connectivity / SCHAFFNER EMC
3 Phase Slim Book Style Standard Line Filter 480VAC - 16A - STB Terminal 44 - Cy 220nF
Description