- FN3271H-250-99
FN3271H-250-99
TE Connectivity / SCHAFFNER EMC
EMC/EMI Line Filter - Single Stage - 3 Phase - 520 V Phase to Phase - 300V Phase to Ground - 250 A - Terminal Post Termination ...
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Box Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description
EMC/EMI Line Filter - Single Stage - 3 Phase - 520 V Phase to Phase - 300V Phase to Ground - 250 A - Terminal Post Termination - Chassis Mount.