- EH20-1.5-02-1M8
EH20-1.5-02-1M8
TE Connectivity / SCHAFFNER EMC
Common Mode Chokes Dual 1.8mH 10kHz 1.5A 72mOhm DCR Thru-Hole
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Box Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description
Search Keywords: EH2015021M8
SPECS
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
Supplier:TE Connectivity / SCHAFFNER EMC
Part No:EH20-1.5-02-1M8
Alias/AKA:801077-SF
Unit of Measure:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8504508000
COO:TH
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
500 -
Configuration:Dual
Attenuation:N/A
Dimension:22 x 22 x 18.8 mm