- ED100-0.5-15M
ED100-0.5-15M
TE Connectivity / SCHAFFNER EMC
ED100 Common Mode Choke 300VAC 0.5A 15mH
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description