- HS064WE2DS050X
HS064WE2DS050X
TE Connectivity / Raychem Brand
Heat Shrink/Cable Markers- Inside diameter 6.35 mm - Color white- Sleeve length 50 mm
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Box Packaging
Description
Search Keywords: HS064WE2DS050X
SPECS
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
Supplier:TE Connectivity / Raychem Brand
Part No:HS064WE2DS050X
Unit of Measure:Per Each
RoHS:Yes
HTS:3926909985
COO:CH
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
2200 -
Material:Cross Linked Polyolefin
Marker Color:White
Maximum Cable Diameter:5.46 mm