- FLDWC1321-20-9/90-9
FLDWC1321-20-9/90-9
TE Connectivity / Raychem Brand
Multi-Conductor Cable - 2 Conductors - 20 AWG - 19/32 Conductor Strand - 0.165" (4.19mm) Jacket (Insulation) Diameter - 600 V ...
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Pack Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description
Multi-Conductor Cable - 2 Conductors - 20 AWG - 19/32 Conductor Strand - 0.165" (4.19mm) Jacket (Insulation) Diameter - 600 V - White.