- D-SCE-4.8-50-S1-4
D-SCE-4.8-50-S1-4
TE Connectivity / Raychem Brand
Heat Shrinkable Label - 0.19" x 1.90" (4.8mm x 48.3mm) Size - Polyolefin (PO), Irradiated - Yellow.
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Certificate of Compliance Guarantee
Description