- D-SCE-1K-9.5-50-S1-4
D-SCE-1K-9.5-50-S1-4
TE Connectivity / Raychem Brand
Heat Shrinkable Label - 3:1 Shrink Ratio - 0.38" x 1.90" (9.5mm x 48.3mm) Label Size - Polyolefin (PO), Irradiated - Yellow.
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description
Search Keywords: DSCE1K9550S14
SPECS
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
Supplier:TE Connectivity / Raychem Brand
Part No:D-SCE-1K-9.5-50-S1-4
Alias/AKA:3340610001
Unit of Measure:Per Each
RoHS:Yes
HTS:3917320050
COO:US
ECCN:EAR99
Reel Pack:
1000 -
Material:N/A
Marker Color:Yellow
Maximum Cable Diameter:8.12 mm